Privatumo politika

Kokia informacija apie jus yra renkama šiame puslapyje ir kam ji naudojama?

Slapukai

Slapukai – tai mažos tekstinės rinkmenos, kurias internetinė svetainė, kurioje lankotės, įrašo jūsų naudojamoje naršyklėje. Slapukai, šiame internetiniame puslapyje, naudojami naršytojų patirčiai pagerinti ir palengvinti. Jų pagalba, įsimenami vartotojų veiksmai, rodoma aktualesnė informacija.

Šiame internetiniame puslapyje įdiegtas „Google Analytics“ kodas, svetainės lankomumui analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie svetainės lankomumą, naudodamas slapukus. Šią informaciją renka ir už jos saugojimą atsako „Google“. „Google“ privatumo politika prieinama čia: čia

Dauguma naršyklių leidžia nepriimti jokių slapukų (šio pasirinkimo ieškokite savo naršyklės nustatymuose), tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant ir šią.

Facebook Pixel

Šiame internetiniame puslapyje įdiegtas Facebook Pixel kodas. Jis skirtas matuoti Facebook reklamos efektyvumą ir rodyti vartotojui aktualią reklamą ateityje. Daugiau apie Facebook Pixel veikimo principus galite sužinoti: čia.

Komentarai

Kai paliekate komentarą, yra renkami Jūsų duomenis, kuriuos matote užpildydami komentaro formą bei išsaugomas IP adresas, kuriuo naudojatės rašydami komentarą. Šie duomenys yra naudojami apsaugoti komentarus nuo nepageidaujamo turinio, šlamšto.

Susisiekimo formos

Duomenys, kuriuos pateiksite susisiekimo formose bus naudojami, norint su Jumis susisiekti, pageidaujama tema. Šie duomenys nėra saugojami duomenų bazėse ir nebus panaudoti rinkodaros tikslais ar perduoti tretiesiems asmenims.

Politikos pakeitimai

Šie politikos nuostatai gali kisti. Naują politikos versiją pateiksime šioje svetainėje.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.